You are here:

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

skoki-spadochronowe-10Dla niektórych skoki spadochronowe to… szkoła życia. W jaki sposób skoki uczą żyć?
1. Problemy stają się nieistotne
Dlaczego? Bo skoro wyskoczyło się z samolotu i spadochron się otworzył to jest to powód do radości, że się żyje. W takiej perspektywie wielkie, jak nam się wydawało, problemy stają się małe.
2. Nauka cierpliwości i pokory
Kursy i szkolenia dla skoczków spadochronowych są męczące i wymagają dużego zaangażowania, efekty naszej pracy nie są widoczne od razu, jednak jeśli się nie zniechęcimy, w końcu osiągniemy sukces, a to doda nam skrzydeł.
3. Skoki spadochronowe- czucie sensu życia
Każdy z nas ma jakieś hobby, a skoki spadochronowe mogą być sposobem na życie. Jest wielu skoczków, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez skoków spadochronowych. Mówią, że to jest jak nałóg. Posiadanie pasji sprawia, że życie jest wyraziste.
4. Nauka oszczędzania
Nie ukrywajmy tego faktu. Skoki spadochronowe to sport, którego realizacja nie należy do najtańszych, dlatego Ci, którzy zdecydowali się skakać, muszą się także nauczyć oszczędniej żyć. Jednak gra jest warta świeczki.

Podobne tematyczne wpisy o turystyce:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Piaseczno, Tynk mozaikowy Lakma, Fotoodmładzanie żary, kreda sisa, etykiety inspekcyjne z datą, endoskop laryngologiczny sinutronic, Vademecum elektryka SEP, onlynails cennik, plisy Oświęcim, GAP Fakturowy BMW, Wiedzopedia

Back to Top

gabloty szklane Paraga Centrum, Dębki kalendarz imprez 2016, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, gabloty korkowe Paraga Centrum, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11