You are here:

Loty do Londynu

Loty do Londynu
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Loty do Londynu (9)Popularnym celem podróży Polaków od dawna jest Londyn w Wielkiej Brytanii. Poza bogatą historią oferuje wiele charakterystyczną kulturę. Wśród najsłynniejszych celów turystycznych w Londynie na pewno trzeba wymienić Big Bena, Pałac Buckingham i Tower of London. Wg. Office for National Statistics stolicę Wielkiej Brytanii i Anglii odwiedza rocznie w celach turystycznych ponad 31 milionów osób wielu narodowości, wśród których niesłabnącym środkiem podróży są samoloty i loty do Londynu.

By móc cieszyć się wszystkimi historycznymi miejscami, a także zwiedzić o wiele więcej konieczne jest odpowiednie przygotowanie podróży. Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed turystą jest dobra organizacja transportu. Jednym z najpopularniejszych środków podróży turystycznych są samoloty. Bezpośrednie loty do Londynu z polskich miast oferowane są przez wiele linii lotniczych m.in. przez Polskie Linie Lotnicze LOT, British Airways lub przyjaźniejsze dla portfela linie Ryanair i Wizz Air. Koszty lotów do Londynu są mocno zróżnicowane i uzależnione nie tylko od linii lotniczej, ale przede wszystkim od czasu, w którym planujemy odbycie podróży. Podróże poza sezonem są często kilkanaście procent tańsze niż te odbywane w szczycie sezonu turystycznego. Najtańsze bilety na loty do Londynu są w styczniu, a najdroższe w sierpniu.

Planując podróż warto ułożyć nie tylko plan zwiedzania stolicy Anglii, ale i zadbać o wybór dobrego środka transportu, a loty do Londynu nie bez powodu cieszą się dużą popularnością.

Podobne tematyczne wpisy o turystyce:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: kinesiotaping bielsko biała, mezoterapia vivaderm, szycie firan kędzierzyn, osb stopfire, przeszczep łąkotki warszawa, Szamba Betonowe Brzozów, blog początkującego elektronika, glutamina katowice, Szamba Betonowe Lesko, kaplica Santori, usuwanie graffiti toruń

Back to Top

Amplituner AV Yamaha RX-A750, Lampa wisząca Spinner LED, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, przenośniki rolkowe Primacon, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, okna antywłamaniowe Radom Puławy, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, taśmy transportowe Primacon