You are here:

Bilety lotnicze

Bilety lotnicze
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Bilety lotnicze (8)Przeglądasz Facebooka, Twój wzrok pada na stronę z tanimi lotami i chwytliwymi hasłami „Bilety lotnicze prawie za darmo! Szok! Super okazja!”. Ucieszony doczytujesz artykuł do końca i nagle okazuje się, że oferta wcale nie jest taka świetna, a realne koszty wcale nie są takie niskie.

Mamy w głowie utartych kilka stereotypów co do taniego latania, dlatego pozwól, że opowiem Tobie dzisiaj o kilku błędach, które popełniamy polując na tanie bilety lotnicze.1. Ignorujemy ceny transferu z lotniska.
Tanie linie lotnicze latają między lotniskami peryferyjnymi, co obniża cenę biletu ze względu na niższe opłaty lotnicze. Z drugiej jednak strony koszt dojazdu z lotniska peryferyjnego do centrum miasta, zwłaszcza w Europie Zachodniej kosztuje niemało i niższa cena biletu lotniczego nie rekompensuje nam tej kwoty.
2. Zakładamy, że tanie linie lotnicze są zawsze tańsze od tradycyjnych przewoźników.
Często się tak zdarza, to prawda – ale nie zawsze. Często tradycyjni przewoźnicy jak LOT czy KLM oferują na swoich europejskich trasach konkurencyjne ceny, a lądują na znacznie wygodniej położonych lotniskach. Świetnym przykładem jest połączenie Warszawa – Amsterdam LOT-em, a kombinowany lot tanimi liniami Warszawa – Maastricht/Groningen i transfer do Amsterdamu, który nie dość, że trwa ponad 2 godziny, to kosztuje dodatkowo ponad 20 euro.
W liniach tradycyjnych często mamy wliczony bagaż rejestrowany w cenie, który z kolei jest stosunkowo drogi w przypadku lotu tanimi liniami – weź to również pod uwagę.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: elwix torba, plisy Oświęcim, Szamba Betonowe Lesko, lpk110, bcaa katowice sklep, highlightersmink, blog początkującego elektronika, Fotodepilacja Żary, zeltiq Warszawa, mezoterapia vivaderm, Tanie multiplikatory

Back to Top

Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Dębki kalendarz imprez 2016, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych